حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رویه های بازگرداندن کالا

شرایط بازگشت کالا

شاید یکی از برتری های فروشگاه های حضوری بر فروشگاه های غیر حضوری (اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است.

مشتری در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده می کنید و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام میکند. در صورتی که در فروشگاه های اینترنتی چیزی به نام مشاهده جنس پیش از خرید وجود ندارد. از همین رو فروشگاه خنج موبایل این فرصت را به مشتریان خود میدهد که تا ۷ روز پس از خرید با شرایطی که معین شده نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند.شرایط کالاهایی که قابلیت بازگشت دارند.

برخی از محصولات مثل قاب، محافظ های صفحه نمایش معمولی و شیشه ای و کلیه کالا های مصرفی و غیر برقی و نظایر آن که در آنها صحت کالا در هنگام تحویل به مشتری شرط است، شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند.محصولاتی که شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند، مهلت ۷ روزه برای بازگشت کالا ندارند، اما در لحظه تحویل در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل برگشت خواهند بود.

کلیه کالاهایی که از طرف فروشگاه خنج موبایل به عنوان هدیه ارسال می شوند، شامل شرایط بازگشت ۷ روزه کالا نمی شوند.درصورتی که محصول خریداری شده دارای ایراد فیزیکی می باشد، می بایست تا حداکثر ۲۴ ساعت به بخش خدمات پس از فروش خنج موبایل اطلاع داده شود.

محصولاتی که به صورت مستقل دارای گارانتی بلند مدت هستند، تنها تا ۷ روز اول قابل برگشت به فروشگاه خنج موبایل است و پس از آن در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند. خنج موبایل در قبال گارانتی محصولات هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت اما با هماهنگی های قبلی پذیرای برخی از محصولات باگارانتی در دوره بعد از ۷ روز خواهد بود.

شرایط برای ارسال کالاپیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش خنج موبایل هماهنگی های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید.

برای تماس با بخش پشتیبانی فروشگاه خنج موبایل حتما کد و اطلاعات خرید خود را اعلام کنید.جهت تماس با بخش خدمات پس از فروش میتوانید با شماره های فروشگاه تماس بگیرید و یا به آدرس تلگرام ۰۹۱۷۵۱۹۵۵۹۵ پیام ارسال نمایید.

پس از پذیرش کالا کارشناسان خنج موبایل حداکثر طی ۴۸ ساعت کاری نتیجه تست را به مشتری اعلام میکنند.در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ یه حساب مشتری واریز میگردد.

شرایط انصراف از خریددر صورت انصراف از خرید در زمانی که کالا نزد مشتری میباشد حداکثر تا ۷ روز باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید.- بازگشت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالای مورد نظر در شرایط اولیه (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد و کلیه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود.